Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

Yasal Uyarı

YASAL UYARI

Sitemizde 1117 SAYILI MUZİR VE NEŞRİYATTAN KORUMA KANUNUN İLGİLİ MADDELERİ GEREĞİNCE 21 yaşından küçük kişiler için uygun değildir. Web sayfamıza girmeleri kesinlikle yasaktır. 21 yaşını doldurmamış site takipçilerinin sitemize girmesi veya kullanması kanunen yasak olup, bu kuralı ihlal ettiğiniz takdirde bütün yasal sorumluluk kuralı ihlal eden şahıslara aittir. Bu siteyi gezmek tamamen sizin kontrolünüzdedir, 21 yaşından küçüklerin esckatalogu.com sitesini gezmesi ile oluşabilecek sorumlulukları kabul etmemektedir, bu konuda sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

 

Hakkımızda

Sitemiz esckatalogu.com olarak sizlere en kaliteli reklam hizmetlerini sunmaktayız, sitemize vereceğiniz reklamlardan en iyi dönüşü alacağınıza emin olabilirsiniz. Sitemiz 7/24 online hizmet vermektedir.

 

Sitemize Reklam Veren Herkes Aşağıda Yazılanları Kabul Etmiş Sayılır?

Sitemize reklam veren herkes kendi istek ve arzusu ile reklam vermektedir, bizlere vermiş olduğunuz resimler konusunda telif hakkı gibi durumlar çıkar ya da yüz kızartıcı yasa dışı hareketler sergilerseniz ve bu bize ispatlanırsa ilanınız değiştirilir ya da kaldırılır.

 

Kimlerle Çalışmıyoruz?

Ödeme öncesi banka havalesi ile insanlardan para isteyen kişilerle.

Abuk sabuk tehditlerde bulunan kişilerle.

Telefonda veya whatsapp ta küfürlü konuşan kişilerle.

Beyefendi ve hanımefendi kavramını enpoze edemeyen kişilerle.

Sürekli problem çıkartan yüz kızartacı şeyler yapan kişilerler.

ASLA ÇALIŞMIYORUZ.

 

GENEL UYARIMIZ!

Sitemizde yer alan yazılar tamamen hayal ürünüdür, Sitemiz içerisinde yer alan yazılar, reklamlar, ilanlar haberler ve sayfalar farklı sitelerden çekilen anlamsız ve hayal ürünü bilgilerdir.

Sitemiz ve içerik ile ilgili tüm şikâyet ve yorumlarınızı iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bildirebilirsiniz.